Sizin hâlâ bir web siteniz yok mu?
Hedefiniz; ürün ve hizmetlerinizi dış dünyaya açmak ve yeni müşterilere ulaşmak olmalı.
Web sitenizi prefesyonel bir ekiple hazırlamak ve güncellemek için bizi arayınız.
0(212) 267 02 92
 

Hizmet Anlayışımız

     SilikonWEB tüm talepleri titizlikle inceleyerek bulunduğu sektöre göre fizibilitesini yapmakta ve uygun nitelikte proje oluşturmaktadır. Proje doküman haline getirilerek müşterilerimize iletilmekte ve ön tasarım beğeni tespit edilerek uygulamaya aktarılmaktadır.

     İnternet dünyasına atılan ilk adımda; içerik metinlerinin hazırlanması, logo tasarlama, slogan oluşturma, ofis/fabrika/ürün fotoğraf çekimi ve ürünlerin pazarlandığı ülkelerin dillerine çevrilmesi gibi kurumsal kimliğinin oluşturulmasını sağlanmaktadır. Verilen danışmanlık ile firmanın hizmet & ürünlerine ait tanıtım ve anlatımın uygun bir dille yapılması, içeriğin zenginleştirilmesi, firmanın web sitesinden elde edeceği faydayı arttırmaktadır.

     Aynı zamanda firma bünyesinde kullanılan MRP, ERP veya ticari entegre paket programların veri tabanlarında bulunan bilgileri internet ortamına transfer ederek firmanın dış dünya ile olan ticari ilişkilerine katkıda bulunmaktadır. Projenin son aşamasında uygun obje ve imajlar seçilerek verilmek istenen tema ve ana fikir sitenin vitrinine estetik detaylar eklenerek yansıtılır.

     Firma Site altyapısı ve tasarım tamamlandıktan sonra site en çok tercih edilen arama motorlarına kayıt ettirilir. Site adresi Türkiye ve Yurtdışındaki firma rehberlerine eklenerek sitenin bulunabilme oranı arttırılır. Sitenin ilk sayfada çıkması için Google Adword uygulaması ve anahtar kelime seçimi yapılarak tıklama başına ücretlendirilerek reklam verilir.

     Site tasarımı tamamlandıktan sonra istenen rötuşlar, eklemeler ve düzenlemeler yapılarak proje teslim edilir. Sitenin yapılması başlı başına yeterli değildir. Site adresinin fatura, teklif dosyası, kartvizit, broşür, katalog gibi tüm basılı evraklarda belirgin bir şekilde yer alması, tüm e-posta içeriklerinde ve iletişimde kullanılması yeni müşteri kazanımları açısından sitenin genel başarısını etkileyen faktörler olup önemle uygulanması gereken noktalardır. SilikonWEB söz konusu faktörlerde tüm değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir.


Anasayfa|Kurumsal|Hizmetlerimiz|Referanslarımız|İletişim

silikonweb